| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Compositie met gitaar
Techniek: Linoleumsnede
Afmeting beeld 59 x 55 cm., blad 81 x 68 cm.
Oplage: 1 van 3
Jaar: 1994
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Betty Scheer maakt vrolijk en herkenbare kunst. Met veel liefde voor de techniek van zeefdruk, linosnede of collage toont ze ons de schoonheid van alledaagse, eenvoudige taferelen. Eettafels met daarop vers fruit, vis of meloenen.“De voorstelling is voor mij niet het belangrijkste maar wel een manier om het wezen van alles aan te geven, de essentie over te brengen. Niet zo van ‘dit is wat het is’. De relativiteit van de werkelijkheid wordt afgebeeld door middel van figuratieve taal, m.a.w. figuratie is geen onderwerp maar een centraal beeldend middel om betekenis te geven aan de werkelijkheid. In mijn werk vind je altijd het handschrift van de maker terug. Dat is maar goed ook want het is helemaal niet leuk als overal dezelfde lino hangt. Zo blijft het spannend.”
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland |
| Garantie | |