Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst - Verkocht

Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!Betty Scheer - Ingelijste hoogdruk uit oplage van twee- Barth lijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Betty Scheer (1941-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2/2
Hoogdruk van Betty Scheer uit een kleine oplage van 2. Titel: 'Twee planten tegen rose achtergrond'. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst. Het geheel verkeert in perfecte staat.

LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland, 16 euro, aangetekend 17,65

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,65

Betty Scheer (1941-2006)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Cello1
1639 verkochte items
Alle items (17)
78 cm
83 cm
56 cm
56 cm