Birgit Krabiell - Ets, zonder titel

Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Birgit Krabiell (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Incl. lijst 28.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 19/40

Birgit Krabiell, geboren 26-06-1948 in Essen (Duitsland), graficus en tekenaar.
Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.
Literatuur: Jacobs 1993.
In goede staat
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50

Birgit Krabiell (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
454 verkochte items
Alle items (62)
25.5 cm
28.5 cm
9 cm
12 cm