Bob Brobbel - Deventer - Verkocht

Bob Brobbel - Deventer kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Bob Brobbel - Deventer kopen? Bied vanaf 40!Bob Brobbel - Deventer kopen? Bied vanaf 40!
  • Bob Brobbel (1907-1971)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie ets van de historische walmuur van Deventer. De ets is nog in zeer goede staat.
De ets is onbeschadigd en ziet er prima uit
Binnen Nederland € 7,50

Bob Brobbel (1907-1971)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Jamy1104
Lid sinds 2019
1 verkochte items
30.5 cm
41 cm
18 cm
27 cm

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd5-5-2020 om 19:48
Eindtijd1-10-2020 om 22:18
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken