Bob Brobbel - Deventer - Verkocht

Bob Brobbel - Deventer kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Bob Brobbel - Deventer kopen? Bied vanaf 40!Bob Brobbel - Deventer kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Jamy1104

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Bob Brobbel (1907-1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 18 cm (h x b)
Lijst41 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie ets van de historische walmuur van Deventer. De ets is nog in zeer goede staat.

De ets is onbeschadigd en ziet er prima uit

Bob Brobbel (1907-1971)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Jamy1104

Lid sinds 2019
1 verkochte items
30.5 cm
41 cm
18 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-05-2020 om 19:48
Eindtijd:01-10-2020 om 22:18
wabenschop
01 okt. / 21:43
€ 45