Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. - Verkocht

Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!

Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!Bob Immink - Olieverf op doek, Noorwegen – Ingelijst, 51 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 1!
  • Bob Immink (1930-1989)
Type kunstwerkSchilderij
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij van de Nederlandse kunstenaar Bob Immink (1930-1989), gemaakt tijdens een reis in Noorwegen.
    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst.
    -Gesigneerd rechtsonder. Jaartal onbekend.
    Afmetingen: Lijst, 51 x 61 x 3 cm. Spieraam, 50 x 60 cm. Beeld, 49 x 59 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel. Het werk was eigendom van de Stichting beeldende Kunst Kennemerland. De oorspronkelijk prijs was FL. 700,-.
    Conditie: In goede staat met ouderdomssporen / oppervlaktevuil. Het werk zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Petrus Theodorus (Bob) Immink, geboren 06-06-1930 in Amsterdam en overleden 01-06-1989 in Ilpendam (Waterland), schilder, graficus, zeefdrukker en aquarellist.
    Hij verhuisde op 37-jarige leeftijd naar een vrijstaand huis in Ilpendam met uitzicht over de weidegebieden van het Waterlandse polderland. Dit landschap werd door hem vele malen vastgelegd in olieverfschilderijen en aquarellen d.m.v. zijn karakteristieke brede penseellijn.
    Bob Immink was niet alleen schilder van het Zaans/Waterlandse landschap. Hij heeft in zijn leven veel gereisd en overal maakte hij schetsen en schilderijen van het landschap: Griekse tempels, Amerikaanse en Noorse berglandschappen, woestijnen en verlaten dorpjes in de Spaanse vlaktes.

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -Het schilderij  kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het schilderij  kan naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat met ouderdomssporen / oppervlaktevuil. Het werk zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Bob Immink (1930-1989)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
61 cm
51 cm
60 cm
50 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd7-3-2023 om 10:23
Eindtijd20-3-2023 om 19:19
Biedingen (21)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken