Bob Immink - Zeefdruk, Noord-Hollands Landschap VIII - Ingelijst - Verkocht

Bob Immink - Zeefdruk, Noord-Hollands Landschap VIII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Bob Immink - Zeefdruk, Noord-Hollands Landschap VIII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Bob Immink - Zeefdruk, Noord-Hollands Landschap VIII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Bob Immink - Zeefdruk, Noord-Hollands Landschap VIII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Bob Immink (1930-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst60.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/50

Oorspronkelijke galerieprijs: €225

Administratieve code: QQZD

Bob Immink (1930-1989)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (250)

30528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
70.5 cm
60.5 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:12-04-2019 om 16:00
Eindtijd:22-04-2019 om 11:11
Bendea
22 apr. / 08:16
€ 40