Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe

Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!
Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!Bob ten Hoope - Pecheurs au cafe kopen? Bied vanaf 175!
  • Bob ten Hoope (1920-2014)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1983
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 27.5 cm (h x b)
Incl. lijst 32.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie aquarel/houtskool op papier.
Een Café scène met 2 koffie drinkende mannen.
Het is aannemelijk dat deze aquarel in Frankrijk gemaakt is,
gezien toegevoegde tekst aan de onderkant.
Hand gesigneerd ten Hoope 1983 links onder.
Het geheel verkeerd in uitstekende staat is
opnieuw ingelijst.

Lijst is goed en aquarel is opnieuw ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gramsbergen, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 32,50
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Bob ten Hoope (1920-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  jan-1954
Lid sinds 2020
10 verkochte items
Alle items (6)
45.5 cm
32.5 cm
27.5 cm
19 cm