-:| Bogaerts, Diane - Dubbelz. Aquarel |:- - Verkocht

-:| Bogaerts, Diane - Dubbelz. Aquarel |:- kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 90,00

-:| Bogaerts, Diane - Dubbelz. Aquarel |:- kopen? Bied vanaf 65!-:| Bogaerts, Diane - Dubbelz. Aquarel |:- kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Diane Bogaerts (1946)

Prachtige, grote en unieke aquarel van de Belgische kunstenares DIANE BOGAERTS (1946)

"Vrouwelijke silhouetten"

HANDGESIGNEERD op BEIDE KANTEN

Techniek: Dubbelzijdige aquarel (Zie foto's) op papier

Oplage: Uniek werk

Afmeting: 65 x 50 cm

Verzending: Nederland: Naar wens, 8 euro gewoon, 10 euro aangetekend, Europa:15 euro

Diane Bogaerts (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:10-02-2013 om 14:00
Eindtijd:24-02-2013 om 14:00
Biedingen (2)
jojansen
24 feb. / 13:54
€ 90
eline1958
16 feb. / 21:40
€ 80