Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel'
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Prachtige, grote en unieke aquarel van de Belgische kunstenares DIANE BOGAERTS (1946)
"Vrouwelijke silhouetten"
HANDGESIGNEERD op BEIDE KANTEN
Techniek: Dubbelzijdige aquarel (Zie foto's) op papier
Oplage: Uniek werk
Afmeting: 65 x 50 cm
Verzending: Nederland: Naar wens, 8 euro gewoon, 10 euro aangetekend, Europa:15 euro
Starttijd | 10-2-2013 om 14:00 |
Eindtijd | 24-2-2013 om 14:00 |