Bouke Ylstra - TWEE ETSEN w.o "TEVREDEN ROKER" en Zonder titel
Omschrijving
Bouke Ylstra (1933-2009)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1992
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Figuren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
20
Twee kleine etsen uit kleine oplages. De ene is nr. 14 van 20, de ander 11 van 20. Afmeting afbeelding “ Tevreden roker” is 8x8 cm. Bladmaat 48 x 33 cm. De ander is 10 x 10 cm. Bladmaat 29,5 x 20,5 cm. Beide werken zijn in perfecte conditie. Nooit gelijst geweest.
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00