Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School - Verkocht

Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!

Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School kopen? Bied vanaf 49!
  • Bram Vegt (1929-2020)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen49.5 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderijen van de Bergense kunstenaar Bram Vegt (1929-2020 ) hebben veelal een kenmerkend fel kleurgebruik.
Dit prachtige strandtafereel  bij Egmond is geschilderd in de typische stijl van de Bergense School.
Het doek is met de hand gesigneerd.
Conditie: de spielatjes ontbreken, zie foto achterzijde. Het doek is volledig intact evenals de verf. De rechter strandstoel heeft licht craquelé in de witte verf. De afbeelding is langs de randen net niet overal meegeschilderd zodat de verf van de ondergrond hier iets zichtbaar is.  Zie ook opmerkingen onder 'conditie'.
Het werk verdient een mooie lijst!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Bram Vegt, grotendeels autodidact kunstenaar, schilderde reeds vanaf 1980 geheel zelfstandig in zijn atelier in Zaandam.
Zijn eerste opleiding genoot hij in het schildersdorp Bergen. Met raadgevingen van Jaap Sax en schilderlessen van Han Welledieck en Mary Koekebier. Vervolgens lessen in Amsterdam bij de Stichting Kunstzinnige vorming (S.K.V.A.) o.a. van Ikor Kecsmiac, Anneke Hunt en Cor Vrolijk. Daarna enige jaren bij de Zaanse kunstenares Reina Koerten.
Naast schilderen heeft hij ook raadgevingen en lessen gekregen van de kunstenaar David Meibergen (zie Pieter Scheen), waardoor hij veel restauratie werk heeft verricht voor verzamelaars en kunsthandel. Een jarenlange restauratie op doek van de schilderijen van de St. Bonifacius kerk in Zaandam. Hij is korte tijd lid geweest van de Zaanse Schilderskring en vele jaren lid van de Zaanse Modeltekenclub.

Exposities zijn o.a. geweest bij: Het NoordHollands dagblad (7 stadsgezichten van Zaandam) La Place, restaurant Zaandam, stadsgezichten. Kunsthandel Zoutman, Zaandijk. Galerie Pandora, Zaandam. Kunsthandel Expo, Zaandam. Galerie 23, Koog a/d Zaan. Galerie Profiel, Beverwijk.
Het schilderij verkeert in prima conditie. Lichte craquelé in de witte verf van de rechter strandstoel. De randen van het doek zijn wat smoezelig, de metalen nietjes waarmee het doek is vastgezet zijn deels roestig. Het houten spieraam drukt aan de bovenkant iets tegen het doek aan.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 25,00

Bram Vegt (1929-2020)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
339 verkochte items
64 cm
49.5 cm