Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 49.5 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het schilderij verkeert in prima conditie. Lichte craquelé in de witte verf van de rechter strandstoel. De randen van het doek zijn wat smoezelig, de metalen nietjes waarmee het doek is vastgezet zijn deels roestig. Het houten spieraam drukt aan de bovenkant iets tegen het doek aan. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.