Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets
Omschrijving
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1800 t/m 1899
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Havengezicht
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
14 x 21 cm (h x b)
Passe-partout
35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Ets door Storm van 's-Gravesande Voorstelling van een gezicht over het water op Bergen op Zoom Losbladig onder passepartout, beeldmaat 14x21, bladmaat 17x27, p.p.maat 35x50 Gesigneerd in potlood r.o.: 'Ch Storm van 's Gravesande'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00