Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets

Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets kopen? Bied vanaf 80!
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets kopen? Bied vanaf 80!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets kopen? Bied vanaf 80!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets kopen? Bied vanaf 80!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets kopen? Bied vanaf 80!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets kopen? Bied vanaf 80!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets kopen? Bied vanaf 80!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Watergezicht over Bergen op Zoom - Ets kopen? Bied vanaf 80!
  • Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 14 x 21 cm (h x b)
Passe-partout 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets door Storm van 's-Gravesande
Voorstelling van een gezicht over het water op Bergen op Zoom
Losbladig onder passepartout,  beeldmaat 14x21, bladmaat 17x27, p.p.maat 35x50
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Ch Storm van 's Gravesande'

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00