950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
https://carlabudding.nl/pigmenten.php
Carla Budding 1952, woont in Amsterdam werkt in Zaandam Beeldend kunstenaar, docent tekenen/schilderen Gerrit Rietveld Academie van 1971 – 1976 grafiek en schilderen, Rijksacademie 1976 -1977 monumentaal.
tekende de laatste jaren op papier, meestal in een reeks, met o.i.inkt, ballpoint, potlood of aquarel. Recent werkt ze met aquarel maar niet in de traditionele zin.
Techniek Pigment grafiet papier
Conditie | |
Conditie | Goed |
Goed | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leeuwarden, Nederland |
Objectlocatie | Leeuwarden, Nederland |
Starttijd | 20-12-2020 om 16:35 |
Eindtijd | 17-1-2021 om 21:22 |