Carla Kleekamp - Almere

Carla Kleekamp - Almere kopen? Bied vanaf 80!
Carla Kleekamp - Almere kopen? Bied vanaf 80!Carla Kleekamp - Almere kopen? Bied vanaf 80!Carla Kleekamp - Almere kopen? Bied vanaf 80!Carla Kleekamp - Almere kopen? Bied vanaf 80!Carla Kleekamp - Almere kopen? Bied vanaf 80!Carla Kleekamp - Almere kopen? Bied vanaf 80!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1-40
Kleuren ets, Carla Kleekamp.
Mooi werk! Oplage 1/40, eigen druk.

Carla Kleekamp (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Th87
Lid sinds 2022
4 verkochte items
60 cm
45 cm
33 cm
25 cm
Starttijd8-6-2023 om 21:07
Eindtijd14-6-2023 om 19:26
Openingsbod € 80
ObjectlocatieBaarn,  Nederland