Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert

Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!
Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 30!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27/60

Werk van: Carla Kleekamp
Object: Ets op papier
Nummer: 47 van 60
Afbeelding formaat: 21 X 9 Cm
Jaar: 1981
Titel: De boom van Remco Kampert

Curriculum - Carla Kleekamp

Mijn werk bestaat vooral uit etsen, collages, aquarellen en tekeningen.
Zowel in grafiek als bij het tekenen blijft de lijn het belangrijkste middel. Ik werk met gemengde technieken: aquarel, Japanse penseel, collage, waarbij echter in de meeste gevallen de ets het fundament vormt. De lessen van een Chinese leermeester en een studiereis naar Japan zijn heel belangrijk geweest.
Uit mijn werk spreekt bijna altijd een betrokkenheid met de natuur en dieren, die het onderspit delven bij de machts- en belangenstrijden van mensen
Object: Ets
Kunstenaar: Carla Kleekamp
Afmetingen Afbeelding: 9 X 21 Cm
Jaar: 1980 e.a
Gesigneerd: Carla Kleekamp
Conditie: Uitstekend
Oplage: 47 / 60
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Carla Kleekamp (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Ozogoed
Lid sinds 2018
52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
25 cm
33 cm
Starttijd5-8-2023 om 17:34
Eindtijd15-8-2023 om 21:38
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMiddelharnis,  Nederland