Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert

Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 35!
Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 35!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 35!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 35!Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 35!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Carla Kleekamp - De Boom van Remco Campert
Type:   Grafiek (handgesigneerd)
Periode:   2000 t/m Heden
Techniek:   Ets
Drager:   Papier
Stijl:  Realistisch
Onderwerp:  Landschap
Afmetingen afbeelding:    23 cm x 9 cm (h x b)
Totale afmeting:  33 cm x 25 cm (h x b)
Gesigneerd:   Handgesigneerd
Oplage:   60 exemplaren dit is nummer 17/60
Conditie: Uitstekend
Periode:  2000 t/m Heden
Techniek:  Ets
Drager: Papier
Stijl:  Realistisch
Onderwerp:  Landschap
Totale afmetingen:  34 cm x 21 cm (h x b)
Gesigneerd:  Handgesigneerd
Oplage: 60 exemplaren dit is nummer 17
Conditie: Uitstekend

Curriculum - van Carla Kleekamp

Mijn werk bestaat vooral uit etsen, collages, aquarellen en tekeningen.
Zowel in grafiek als bij het tekenen blijft de lijn het belangrijkste middel. Ik werk met gemengde technieken: aquarel, Japanse penseel, collage, waarbij echter in de meeste gevallen de ets het fundament vormt. De lessen van een Chinese leermeester en een studiereis naar Japan zijn heel belangrijk geweest.
Uit mijn werk spreekt bijna altijd een betrokkenheid met de natuur en dieren, die het onderspit delven bij de machts- en belangenstrijden van mensen.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Carla Kleekamp (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Ozogoed
Lid sinds 2018
52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
23 cm
33 cm
Starttijd11-9-2023 om 16:06
Eindtijd24-9-2023 om 20:43
Openingsbod € 35
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland