Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! - Verkocht

Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! kopen? Bied vanaf 1!Carla Kleekamp - Unieke - kleine oplage (10) - handgekleurde ETS "African dance of Hope" GROOT! kopen? Bied vanaf 1!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekEts/Aquatint
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen75 x 35 cm (h x b)
Passe-partout100 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
  • Werk van: Carla Kleekamp
  • Object: Ets op papier
  • Nummer: 1 van 10 exemplaren
  • Afbeelding formaat: 75 X 35 Cm
  • Jaar: 2003
  • Titel: African dance of hope

Curriculum - Carla Kleekamp

Mijn werk bestaat vooral uit etsen, collages, aquarellen en tekeningen.
Zowel in grafiek als bij het tekenen blijft de lijn het belangrijkste middel. Ik werk met gemengde technieken: aquarel, Japanse penseel, collage, waarbij echter in de meeste gevallen de ets het fundament vormt. De lessen van een Chinese leermeester en een studiereis naar Japan zijn heel belangrijk geweest.
Uit mijn werk spreekt bijna altijd een betrokkenheid met de natuur en dieren, die het onderspit delven bij de machts- en belangenstrijden van mensen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

Carla Kleekamp (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3783 verkochte items
Alle items van deze verkoper (132)
45 cm
100 cm
35 cm
75 cm

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd9-1-2024 om 20:26
Eindtijd14-1-2024 om 22:55
Biedingen (14)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken