Carla Raadsveld - Tafel met appels - stilleven - Verkocht

Carla Raadsveld - Tafel met appels - stilleven kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Carla Raadsveld (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41/350
Titel: Tafel met appels, zeefdruk op geschept papier
Jaartal: Onbekend
Oplage: 350, dit is nummer 41
Afmetingen blad: plusminus 77 cm x 50 cm
niet verstuurbaar in verband met kwetsbaarheid geschept papier
In goede staat op achterzijde plakbandresten

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd2-1-2019 om 22:33
Eindtijd9-1-2019 om 21:39
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken