Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “

Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!
Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!Carolein Smit - “ Zittende baby met bal “ kopen? Bied vanaf 129!
  • Carolein Smit (1960)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1990
Techniek Brons
Afmetingen 6.5 x 6 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai gedetailleerd uitgevoerd sculptuur van een tevreden zittende baby met in zijn / haar handen een bal.
Kunstenares: Carolein Smit.
Materiaal: brons
Het beeld wordt geleverd inclusief originele verpakking
Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Goed, met zeer kleine tekenen van ouderdom
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00