| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Casper Faassen, litho Leonardo
Professioneel ingelijst gegarandeerd zuurvrij in houten lijst van Barth, 73 X 63 x 3 cm
De litho is gesigneerd r.o.; nr 74/500
De prijs was oorspronkelijk €450.
Kleur in werkelijkheid iets "zachter", wat minder oranje.
Ophalen of bezorgen in overleg. (Kosten bezorgen zijn voor rekening van koper)
| Transport | |
| Garantie | |