Leuke zeefdruk/collage van Casper Faassen. Jaar: 2003. Elke zeefdruk is uniek omdat ze hand bewerkt zijn. Nummer: 75/100. Afmetingen blad: H69,5 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H55 x b41 cm. Het werk is rechts onderin, gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag. De verzendkosten zijn iets hoger, omdat het werk plat verzonden moet worden.
Casper Faassens subtiele en doeltreffende werken hebben hem de laatste jaren tot één van Nederlands populairste kunstenaars gemaakt. In 2007 won Casper Faassen de prijs voor “kunsttalent van het jaar” en inmiddels hangen zijn schilderijen en fotografische werken in belangrijke galerieën door heel Europa.