Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Michael Winkel - Acryl op board - aanschouwbare post-constructie met hermaphrodiet1984
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46.5 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuke zeefdruk/collage van Casper Faassen. Jaar: 2003. Elke zeefdruk is uniek omdat ze handbewerkt zijn. Nummer: 75/100. Afmetingen blad: H46.5 x b35 cm. Afmetingen voorstelling: H36.5 x b25cm. Het werk is rechts onderin, gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat. Wat vouwen op de linker rand. Op de linker hoek van de voorstelling, zit een vouw. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 14-8-2021 om 0:00 |
Eindtijd | 16-12-2021 om 21:26 |