Cees Andriessen - Ingelijste houtsnede

Cees Andriessen - Ingelijste houtsnede kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Cees Andriessen - Ingelijste houtsnede kopen? Bied vanaf 70!Cees Andriessen - Ingelijste houtsnede kopen? Bied vanaf 70!Cees Andriessen - Ingelijste houtsnede kopen? Bied vanaf 70!Cees Andriessen - Ingelijste houtsnede kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Cees Andriessen (1940)
Jaartal1996
TechniekHout/Linosnede
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/100

Houtsnede van Cees Andriessen, ingelijst achter glas in metalen lijst.

Verzending aangetekend en verzekerd 18 euro. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.

het papier is wat gebobbeld, zie foto's

Cees Andriessen (1940)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
66 cm
51 cm
62 cm
46 cm

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-01-2021 om 08:48
Eindtijd:15-01-2021 om 19:56

Biedingen (1):

art_curator
10 jan. / 09:54
€ 70