Cees Andriessen - Zeefdruk op transparant papier: "lijn en vlak" - 1977 - Verkocht

Cees Andriessen - Zeefdruk op transparant papier: "lijn en vlak" - 1977 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Cees Andriessen - Zeefdruk op transparant papier: "lijn en vlak" - 1977 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - Zeefdruk op transparant papier: "lijn en vlak" - 1977 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - Zeefdruk op transparant papier: "lijn en vlak" - 1977 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Cees Andriessen (1940)
Jaartal1977
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/100
Zeefdruk op transparant papier van Cees Andriessen uit 1977. Het album bevat vijf ontwerpen op 250 grams papier met vijf overlays op 105 grams gesatineerd calqueerpapier.  Op de plaats van de zwarte lijnen op de overlay is het gewone papier in reliëf gedrukt. Titel: "lijn en vlak". Nummer: 37/100. Druk: de Walburg pers, Zutphen. Afmetingen blad: H40 x b48cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b43.5cm. Links onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

In goede staat.

Cees Andriessen (1940)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
48 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2020 om 22:29
Eindtijd:17-03-2020 om 10:54
serARTE
15 mrt. / 21:58
€ 36