Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk

Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Cees Gubbels (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstIngelijst
Afmetingen126 cm x 126 cm (h x b)
Lijst126 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

Zeer grote en fraaie zeefdruk van Cees Gubbels (geb.1940)

Handgesigneerd  "Aus der Reihe 8/10" en gedateerd "1995"

In gave massief houten lijst

Het geheel verkeert in zeer goede conditie

Cees Gubbels (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  artaholic

2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
126 cm
126 cm
126 cm
126 cm
Starttijd:19-09-2022 om 15:21
Eindtijd:29-09-2022 om 20:48
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie