Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk - Verkocht

Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Cees Gubbels - Zeer grote (!) en fraaie ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Cees Gubbels (1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstIngelijst
Afmetingen126 x 126 cm (h x b)
Incl. lijst126 x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

Zeer grote en fraaie zeefdruk van Cees Gubbels (geb.1940)

Handgesigneerd  "Aus der Reihe 8/10" en gedateerd "1995"

In gave massief houten lijst

Het geheel verkeert in zeer goede conditie

Cees Gubbels (1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  artaholic
5 verkochte items
126 cm
126 cm
126 cm
126 cm