Cees Landsaat - DE KAR VAN ADRIAAN

Cees Landsaat - DE KAR VAN ADRIAAN kopen? Bied vanaf 35!
Cees Landsaat - DE KAR VAN ADRIAAN kopen? Bied vanaf 35!Cees Landsaat - DE KAR VAN ADRIAAN kopen? Bied vanaf 35!Cees Landsaat - DE KAR VAN ADRIAAN kopen? Bied vanaf 35!Cees Landsaat - DE KAR VAN ADRIAAN kopen? Bied vanaf 35!Cees Landsaat - DE KAR VAN ADRIAAN kopen? Bied vanaf 35!Cees Landsaat - DE KAR VAN ADRIAAN kopen? Bied vanaf 35!
  • Cees Landsaat (1948-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Sfeervolle kleurets van Cees Landsaat uit de zeventiger jaren van de vorige eeuw.
Betiteld, gesigneerd en oplage-vermelding met potlood. Uitstekende conditie.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Cees Landsaat (1948-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  loverendale
575 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
19.5 cm
26 cm
Starttijd23-9-2023 om 10:23
Eindtijd7-10-2023 om 10:37
Openingsbod € 35
ObjectlocatieRoermond,  Nederland