Ets/aquatint van Cees Landsaat. Uit de serie Parade. Jaar: 1977. Oplage: nr I, 4/25. Afmetingen incl passe-partout: H99 x b61cm; Afmetingen voorstelling: H81 x b41cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Cees Landsaat werd geboren te Amsterdam in 1948 en is overleden in 2007. Hij was beeldhouweren schilder. Hij was leerling aan de Rietveld Akademie te Amsterdam, daarna opleidingen gevolgd in Londen bij het Morsley College en het Camden Art Centre Cees Landsaat woonde en werkte in Amsterdam. In de eerste jaren van zijn kunstenaarsbestaan is hij vooral bekend geworden met kleuretsen, hoewel hij ook litho's en schilderijen maakte. Cees Landsaat debuteerde bij Galerie Liernur in Den Haag waarna vele exposities volgden. De reeks kleuenretsen vallen op door speelsheid en het opmerkelijke kleurgebruik, soms overdadig, dan weer beperkt en ondersteunend. De fantasie van deze kunstenaar is ongeremd en soms lijkt het technisch vermogen in het grafisch werk onbegrenst. In een latere periode is er meer afstand van het grafisch werk gekomen en heeft Cees Landsaat zich beperkt tot de schilderkunst. Voor de theaterwerkzaamheden van zijn partner Ad de Bont heeft Cees Landsaat veel decor- en kostuumontwerpen verzorgd.