Cees Landsaat - Familie-uitstapje

Cees Landsaat - Familie-uitstapje kopen? Bied vanaf 50!
Cees Landsaat - Familie-uitstapje kopen? Bied vanaf 50!Cees Landsaat - Familie-uitstapje kopen? Bied vanaf 50!Cees Landsaat - Familie-uitstapje kopen? Bied vanaf 50!
  • Cees Landsaat (1948-2007)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22.5 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Charmante kleurenets / aquatint van Cees Landsaat, met potlood door de maker gesigneerd, genummerd, gedateerd en van titel voorzien. Ingelijst in aluminium lijst. De conditie van het geheel is zeer goed.

De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht. Verzending op kosten van de koper is mogelijk, waarbij het risico van glasbreuk bij de koper berust.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 45,00

Cees Landsaat (1948-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  monschau
502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
31 cm
41 cm
13 cm
22.5 cm