Charles Delporte - Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente - Verkocht

Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente kopen? Bied vanaf 380!

Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente kopen? Bied vanaf 380!Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente kopen? Bied vanaf 380!Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente kopen? Bied vanaf 380!Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente kopen? Bied vanaf 380!Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente kopen? Bied vanaf 380!Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente kopen? Bied vanaf 380!Delporte Charles : Olieverf op doek, Lente kopen? Bied vanaf 380!
  • Charles Delporte (1928)
Type kunstwerkSchilderij

Charles Delporte (Marcinelle 1928 - Charlerloi, 6 november 2012) was een Belgische schilder en beeldhouwer.

Delportes werk wordt beschreven als dat van een ziener die de alchemie herondekt heeft en zijn werk op wetenschappelijke basis stoelt. In zijn werk zijn vier stromingen te onderscheiden : realistisch, genetisch, geofysisch en nucleair.  Wereldwijd zijn er talrijke kunstwerken van hem tentoongesteld, zoals in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, het Koninklijk Paleis van Brussel, het Elyée-paleis en de Nationale bibliotheek in Parijs, Het Museum voor Hedendaagse kunst in Tokyo,...

""Lente"" is een prachtig werk van Delporte.  Het is een olieverf op doek dat de signatuur draagt van de kunstenaar. Het is gedateerd met 1988  Het werk is in perfecte staat. De kader heeft enkele niet storende gebruikssporen.  Deze behoort niet tot de verkoop maar word er gratis bijgeleverd.

Afm : 50cmx60cm//65cmx75cm.

Aangetekende verzending! Goede investering!

ObjectlocatieANTWERPEN,  België
Starttijd25-11-2017 om 11:28
Eindtijd30-11-2017 om 11:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken