Charles J. Kemper - wilgen bij overschie olieverf op doek - Verkocht

wilgen bij overschie olieverf op doek kopen? Bied vanaf 59!

wilgen bij overschie olieverf op doek kopen? Bied vanaf 59!wilgen bij overschie olieverf op doek kopen? Bied vanaf 59!wilgen bij overschie olieverf op doek kopen? Bied vanaf 59!wilgen bij overschie olieverf op doek kopen? Bied vanaf 59!wilgen bij overschie olieverf op doek kopen? Bied vanaf 59!wilgen bij overschie olieverf op doek kopen? Bied vanaf 59!wilgen bij overschie olieverf op doek kopen? Bied vanaf 59!
  • Charles J. Kemper (1913-1985)
Type kunstwerkSchilderij

kunstenaar staat in vele boeken oa AKOUN 2008 blad 741 opleiding academie te rotterdam ,(1947) les van H.F.Boot te Haarlem,schilderde natuur,portretten,steden,Havens,werk ook te koop bij Simonis&Buunk J.Burgerhout in de kroeg prijs   €4750

schilder Charles,Jean.Kemper 1913-1986 titel voorstelling wilgen bij overschie,olieverf op doek 1940

maat; 50x30 cm niet ingelijst, signatie (R) boven charles kemper 1940., was lid van de Pulchri studio en van de vereniging van Haagse Aquarellissten vanaf 1951 deel aan de rotterdamse expositiegroep Argus,, met Kees.franse,jan.Goedhart,Ed Van santen, en jan Burgerhout (schilderij in de kroeg met J.Burgerhout met geliefde) aquarel op papier 49.6x47.2cm prijs € 4,750 te koop bij simonis&buunk

foto,s door flits licht enigzins verkleurd ( olieverf op doek in mooie kleur maat 50x30 niet ingelijst (schilder staat in vele boeken gaf ook les aan zijn zoon)

verzendkosten € 20

Starttijd27-7-2015 om 19:31
Eindtijd3-8-2015 om 19:31
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken