5. Charles J. Kemper

Charles J. Kemper (1913-1985)

5 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Charles Jean Kemper 1913 - 1985De Rotterdamse schilder Charles Kemper bezocht in zijn woonplaats de academie en kreeg daarna (1947) les van H.F. Boot in Haarlem. Hij schilderde en aquarelleerde de stad, havens, figuren en portretten. Een apart genre daarin vormen zijn interieurs van caf_s en kroegen. Vanaf 1951 maakte Kemper met o.a. Kees Franse, Jan Goedhart, Ed van Zanden en later ook Jan Burgerhout deel uit van de Rotterdamse expositiegroep Argus. Zijn belangstelling voor de oprukkende stad, de industri_le bedrijvigheid en de teloorgang van het platteland maakten hem bij uitstek geschikt als tekenaar voor de topografische atlas van het Rotterdamse gemeentearchief. Kemper was o.a. lid van Pulchri Studio in Den Haag en van de Vereniging van Haagse Aquarellisten.

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Charles J. Kemper - Pen tekening: Stavenisse kopen? Bied vanaf 59!

Charles J. Kemper - Pen tekening: Stavenisse

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Charles J. Kemper - Pen tekening: Brabants dorp kopen? Bied vanaf 59!

Charles J. Kemper - Pen tekening: Brabants dorp

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles J. Kemper - Potlood tekening: Schiedam Koemarkt kopen? Bied vanaf 59!

Charles J. Kemper - Potlood tekening: Schiedam Koemarkt

Tekening / Aquarel

TechniekPotlood
Afmetingen31 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening: Gouda Julianasluis kopen? Bied vanaf 59!

Charles J. Kemper - Pen tekening: Gouda Julianasluis

Tekening / Aquarel

Jaartal1963
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen26 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles J. Kemper - Pen tekening kopen? Bied vanaf 50!

Charles J. Kemper - Pen tekening

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd