18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Werk is naar leeftijd goed, heeft een plakrand aan de bovenzijde.
Valt weg bij inlijsting,
Kijk naar de foto`s voor een goede indruk. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 25-1-2023 om 23:42 |
Eindtijd | 7-2-2023 om 21:33 |