Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ets door Charles Swijncop
Voorstelling van een Spaanse poort met wandelaars en man op een ezel
Losbladig, beeldmaat 39x30, bladmaat 66x50
Gesigneerd l.o. in de druk 'Charles Swijncop'
Getiteld op achetrzijde: 'En Espagne'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 6-7-2018 om 12:50 |
Eindtijd | 20-7-2018 om 15:00 |