Zeer fraaie en grote litho op papier van Charles van Gisbergen, kleine oplage: slechts 10 stuks. Dit is nummer 2/10; handgesigneerd, rechtsonder + monogram en voorzien van stempel van Frans Masereel centrum in Kasterlee.
Wordt opgerold in een stevige koker verzonden, afhalen kan uiteraard ook
Goed
Klein scheurtje van ca 2 cm aan de linkerzijde; rechterbovenhoek kleine vouw; alles valt achter het passe partout bij het inlijsten
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Numansdorp, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00