Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel

Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel kopen? Bied vanaf 2295!
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel kopen? Bied vanaf 2295!Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel kopen? Bied vanaf 2295!Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel kopen? Bied vanaf 2295!Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel kopen? Bied vanaf 2295!Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel kopen? Bied vanaf 2295!
  • Charlotte Molenkamp (1955)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 cm x 140 cm (h x b)
Lijst113.5 cm x 143.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig olieverf op doek van Charlotte Molenkamp. Afmetingen incl lijst: H113.5 x b143,5cm. Afmetingen voorstelling: H110 x b140cm. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzending: Het werk kan worden verzonden per koerier(Swift) naar België en Nederland.

Charlotte Molenkamp (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
143.5 cm
113.5 cm
140 cm
110 cm
Starttijd:28-06-2022 om 16:02
Eindtijd:04-07-2022 om 21:57
Openingsbod € 2295
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier