Charlotte Molenkamp - Zeefdruk, Dansend land - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Charlotte Molenkamp - Zeefdruk, Dansend land - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Charlotte Molenkamp - Zeefdruk, Dansend land - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Molenkamp - Zeefdruk, Dansend land - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Molenkamp - Zeefdruk, Dansend land - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Charlotte Molenkamp (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
Lijst102 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage217/280
Mooie zeefdruk van Charlotte Molenkamp. Handgesigneerd door de kunstenaar.

ConditieRedelijk

Barst in de glasplaat, linksboven (zie foto's), en het werk hangt losjes in het passe-partout.

Charlotte Molenkamp (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46957 verkochte items
Alle items van deze verkoper (681)
79.5 cm
102 cm
52 cm
72 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 22:25
Eindtijd:31-10-2022 om 20:16
Biedingen (9)
Dakari
31 okt. / 14:12
€ 50
Kees58
31 okt. / 14:12
€ 45
Kees58
31 okt. / 14:12
€ 30
Dakari
31 okt. / 14:12
€ 25
Kees58
27 okt. / 21:30
€ 20
artsy
27 okt. / 21:30
€ 15
Kees58
19 okt. / 12:08
€ 10
nelleke1958
19 okt. / 12:08
€ 5
nelleke1958
19 okt. / 10:29
€ 1