950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
oplage 89/120 afmeting 11x14 cm samen met een prachtig in linnen gebonden boek in foudraal(deze is licht beschadigd) 1985 Verzendkosten € 6.50
Starttijd | 26-6-2013 om 8:27 |
Eindtijd | 10-7-2013 om 8:32 |