FA. (4)

Chris Le Roy - Vader en Moeder

Chris Le Roy - Vader en Moeder kopen? Bied vanaf 50!
Chris Le Roy - Vader en Moeder kopen? Bied vanaf 50!Chris Le Roy - Vader en Moeder kopen? Bied vanaf 50!Chris Le Roy - Vader en Moeder kopen? Bied vanaf 50!Chris Le Roy - Vader en Moeder kopen? Bied vanaf 50!Chris Le Roy - Vader en Moeder kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  loekbogaarts
FA. (1)

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Chris Le Roy (1884-1969)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1916
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen35.5 cm x 33.5 cm (h x b)
Lijst35.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingekleurde Siberische houtskool tekeningen van Chris Le Roy uit 1916. Zijn vader en moeder zijn geportretteerd.

Starttijd:06-06-2020 om 13:07
Eindtijd:14-06-2020 om 19:11
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieSpijkenisse, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland