Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak - Verkocht

Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!
Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!
  • Chris van Otterloo (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 58 cm (h x b)
Lijst53 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/100

Chris van Otterloo werd in 1950 in Nederland geboren. Van 1970 tot 1974 studeerde hij Beeldende Kunst aan de Universiteit Leiden. Van 1974 tot 1975 studeerde hij Japanse literatuur als postdoctoraal onderzoeker aan de Universiteit van Kyoto. De volgende 3 jaar werd Chris van Otterloo leerling van de beroemde Japanse etsmeester Ryohei Tanaka. Chris van Otterlo was de enige leerling die de grote graficus ooit heeft gevolgd. Deze 'leertijd' prentkunst duurde van 1975 tot 1977.

Van etsen tot Japanse schilderkunst
Chris van Otterloo is altijd gretig geweest om nieuwe dingen te leren. En de lange Japanse traditie in kunst en kunstnijverheid is een eindeloze bron van unieke vaardigheden en ongeëvenaard meesterschap. De jonge kunstenaar werd uiteindelijk aangetrokken door Nihonga, de oude traditionele Japanse schilderstijl.
En Tokyo met zijn eersteklas academies was de juiste plek om oude Japanse schilderkunst te bestuderen. Chris van Otterloo studeerde van 1977 tot 1979 aan de Kyoto Municipal Art Academy als postdoctoraal in Nihonga.

In goede staat.

Chris van Otterloo (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (117)
80 cm
53 cm
58 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-09-2022 om 00:44
Eindtijd:17-09-2022 om 20:35
HansdVS
17 sep. / 12:45
€ 40