Christiaan Bastiaans - 1259 AD - Verkocht

Christiaan Bastiaans - 1259 AD kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Christiaan Bastiaans (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
DragerHout
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst28 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Christiaan Bastiaans
Dubbelzijdige zeefdruk op glas.
In blauw houten lijst.
gestempeld gesingneerd met de hand genummerd
Uitgegeven door Publishinghouse Bebert, Rotterdam
nummering kan afwijken van de foto
nr 3/100
Binnen Nederland € 11,00

Christiaan Bastiaans (1951)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Renee
2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
32 cm
28 cm
32 cm
28 cm

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd18-3-2024 om 6:21
Eindtijd25-3-2024 om 19:26
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken