Christiaan Paul Damste - #ZEEFDRUK VOOR STATENGALERIE # gesigneerd, 1991, mint

Christiaan Paul Damste - #ZEEFDRUK VOOR STATENGALERIE # gesigneerd, 1991, mint kopen? Bied vanaf 95!
Christiaan Paul Damste - #ZEEFDRUK VOOR STATENGALERIE # gesigneerd, 1991, mint kopen? Bied vanaf 95!Christiaan Paul Damste - #ZEEFDRUK VOOR STATENGALERIE # gesigneerd, 1991, mint kopen? Bied vanaf 95!Christiaan Paul Damste - #ZEEFDRUK VOOR STATENGALERIE # gesigneerd, 1991, mint kopen? Bied vanaf 95!Christiaan Paul Damste - #ZEEFDRUK VOOR STATENGALERIE # gesigneerd, 1991, mint kopen? Bied vanaf 95!
  • Christiaan Paul Damste (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
aar:  1991
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 65 x 46 cm.
gesigneerd: gesigneerd
gedateerd:  1991
Conditie:  Mint
 zeefdruk is gemaakt voor de tentoonstelling in de Statengalerie in Den Haag in 1991

Voor meerdere Damsté affiches . Zie museum Zurich
https://www.emuseum.ch/people/72308/-/objects/images;jsessionid=D1CA5A52C5902D27B7945796481B0100?page=2

j

Christiaan Paul Damste (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
46 cm
65 cm
Starttijd:06-05-2022 om 13:34
Eindtijd:20-05-2022 om 21:45
Openingsbod € 95
ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland