Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Roger Raveel - Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst)
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 21 x 16.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.