Christo - "OVER THE RIVER," - Project for the Rio Grande " - handgesigneerd in pptout

Christo - "OVER THE RIVER," - Project for the Rio Grande " - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 99!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Christo - "OVER THE RIVER," - Project for the Rio Grande " - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 99!Christo - "OVER THE RIVER," - Project for the Rio Grande " - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 99!Christo - "OVER THE RIVER," - Project for the Rio Grande " - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items
  • Christo (1935-2020)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen16 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Christo and Jeanne - Claude

 "Over the River "

Project -  " Project for the Rio Grande" 1992 - 2017

- Artcard - Taschen Verlag

handgesigneerd -

fotografie : Wolfgang Volz

afmetingen artcard : 16 x 11 cm   ( h x b )

wordt geleverd in een passepartout formaat 40,0 x 30,0 cm   ( h x b )

van museumkwaliteit

in goede staat

ready to frame

Over the River: Project for the Arkansas River, State of Colorado

2017

De Amerikaanse inpakkunstenaar Christo heeft zijn megaproject "Over the river"

in Colorado stopgezet uit protest tegen president Donald Trump.

"Mijn project op de Arkansas River komt de federale overheid ten goede en

de federale overheid heeft een nieuwe landlord, Donald Trump, waar ik niets mee te

maken wil hebben", motiveert Christo zijn beslissing.

Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-01-2021 om 13:53
Eindtijd:13-01-2021 om 19:42

Biedingen (1):

PRichards
12 jan. / 18:26
€ 99