Clemens Merkelbach van Enkhuizen - Bouw Stopera

Clemens Merkelbach van Enkhuizen - Bouw Stopera kopen? Bied vanaf 60!
Clemens Merkelbach van Enkhuizen - Bouw Stopera kopen? Bied vanaf 60!Clemens Merkelbach van Enkhuizen - Bouw Stopera kopen? Bied vanaf 60!Clemens Merkelbach van Enkhuizen - Bouw Stopera kopen? Bied vanaf 60!
  • Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1982
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Bouw Stopera 1982 125/32
Altijd in map bewaard
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25