Clive Collins - Zorro - Verkocht

Clive Collins - Zorro kopen? Bied vanaf 70!
Tekening / Aquarel

  • Clive Collins (1942)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekPenseel (Inkt)
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele tekening uit 1984 gemaakt voor Playboy door Clive Collins (broer van Phi)
Binnen Nederland € 7,25

Clive Collins (1942)

Engels Engels

Geplaatst door  endyk177
250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
24 cm
32 cm