Co Vleeshouwer - NO CV-121 - Verkocht

Co Vleeshouwer - NO CV-121 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Co Vleeshouwer - NO CV-121 kopen? Bied vanaf 75!Co Vleeshouwer - NO CV-121 kopen? Bied vanaf 75!Co Vleeshouwer - NO CV-121 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1973 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1104)
  • Co Vleeshouwer (1955)
Jaartal1975
TechniekMonotype
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/1
Vroeg werk van de (videokunstenaar) Co (J.J.) Vleeshouwer. Het betreft een unieke kleidruk (monoprint) en daarom 1/1. Zijn werk is onder andere opgenomen ind e collectie van het Stedelijk Museum Amsterdam.
Het werk is  voorop  gesigneerd. Je vind niet zoveel werk van hem op de veiling, dus grijp deze kans!

Co Vleeshouwer (1955)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1973 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2020 om 15:38
Eindtijd:22-04-2020 om 15:47
gkoolen
22 apr. / 13:23
€ 75