| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 50 x 58 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5600 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 50 x 58 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5600 g |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 62 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 5.5 x 5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 48 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 4 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2324 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 16 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 60 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 24 x 29 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 40 x 60 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 55 x 33 x 22 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 55 x 32 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8100 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 18 x 35 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 898 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 32.5 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4480 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 67 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 19900 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 41 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 60 x 38 x 50 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 30000 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 42 x 16 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 10.5 x 8.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 13 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1784 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 11 x 10 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1550 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 10 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1170 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 12 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1855 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 36 x 12 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 10 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 11 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1660 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 13 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1550 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 14 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1688 g |
| Techniek | Klei |
| Afmetingen | 33 x 35 x 12 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2600 g |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 36 x 17 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2907 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 20 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2300 g |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 21 x 14 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 7 x 8 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 27.5 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 640 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 8 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 26.5 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 28 x 8 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1900 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 110 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 22000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 6 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 465 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2304 g |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 62 x 58 x 7 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 39 x 22 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 60 x 62 x 8 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 44 x 41 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7800 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12.5 x 12 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2890 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 18 x 18 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 15 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1770 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 29 x 38 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 49 x 30 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 35 x 22 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4260 g |