Cole Morgan - Random Fall

Cole Morgan - Random Fall kopen? Bied vanaf 7500!

Cole Morgan - Random Fall

Verkoopprijs: € 6.900,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Cole Morgan - Random Fall kopen? Bied vanaf 7500!Cole Morgan - Random Fall kopen? Bied vanaf 7500!Cole Morgan - Random Fall kopen? Bied vanaf 7500!Cole Morgan - Random Fall kopen? Bied vanaf 7500!Cole Morgan - Random Fall kopen? Bied vanaf 7500!

Geplaatst door  MM64

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Cole Morgan (1950)
Jaartal2004
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
Lijst91 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig schilderij van Cole Morgan, vanwege verhuizing naar kleinere behuizing te koop.

Als nieuw

Cole Morgan (1950)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  MM64

Lid sinds 2020
1 verkochte items
91 cm
91 cm
90 cm
90 cm

Dit item is verkocht voor 6.900,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-12-2020 om 14:15
Eindtijd:12-01-2021 om 21:17

Biedingen (1):

elphinelissen
12 jan. / 21:02
€ 6000