Colette Bitker
Le Couple
handgesigeerde en genummerde Lithografie
op zwaar papier
oplage 37/125
afmetingen 73,5 x 49,3 cm
nooit ingelijst geweest
in uitstekende conditie
BITKER COLETTE
Colette Bitker is een Franse schilderes geboren in 1929 in Parijs. Ze maakte schilderijen die deel uitmaken van de collectie van de "Koninklijke Musea voor Schone kunsten van België". Ze studeerde grafische vormgeving aan de "Ecole Nationale Supériere des Beaux-Arts" in Parijs. In 1956 vestigde ze zich in Brussel. Haar composities, die meestal verschillende personages bevatten, ademen gevoeligheid, poëzie, symboliek en soms ook een zekere droefheid uit. (PIRON). Veel deelnames aan groepstentoonstellingen in Frankrijk, België, Nederland en de Verenigde Staten. De werken van Colette Bitker zijn aanwezig in de Nationale Bank van België en in vele privécollecties in Frankrijk, België, Verenigde Staten, Zwitserland, Spanje en Italië.