Composition XIII - Verkocht

Verkoopprijs: € 250,00

Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
GesigneerdHandgesigneerd
\r\n\r\n\r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n\r\n\r\nIngelijste litho met de titel\r\nComosition XIII, hand gesigneerd en genummerd (4/100)\r\nAfmetingen inclusief lijst: 75 x 62\r\ncm.\r\nLijst heeft kleine beschadigingen\r\nvandaar bieden vanaf 250 Euro. \r\n\r\n\r\n

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:19-05-2012 om 18:24
Eindtijd:29-05-2012 om 18:24
Jan-art
29 mei / 18:01
€ 250