Cor de Jong - Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. - Verkocht

Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong, zeefdruk, 'Ritueel'. kopen? Bied vanaf 50!
  • Cor de Jong (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie kleurrijke zeefdruk van Cor de Jong, dit exemplaar is in perfecte conditie en ingelijst met dik passe-partout, rechtsonder gesigneerd C. de Jong '99 en is exemplaar 142/160. De titel van het werk is 'Ritueel'.

Afmeting afbeelding: 56-44 cm. Afmeting lijst: 83-68 cm.

Cornelis Zeeger de Jong werd in 1950 geboren te Rotterdam en volgde zijn opleiding aan de Vrije Academie in Den Haag, hij heeft voornamelijk grafisch werk gemaakt maar legt zich de laatste jaren ook toe op schilderen. het werk van de Jong is door geheel Nederland geexposeerd.

Het werk kan verzonden worden maar ook afgehaalt worden in Amsterdam.